Nivelační hmoty

Europlan Unifill 999
Samonivelační směs

-výška vrstvy do 5 mm

Balení: 25 kg / Paleta: 42 ks / Spotřeba: 1,5 kg / m2 / mm / Dostupnost: 2-3 hod. / Připravenost pro další práce: při tloušťce 3 mm cca 24 hodin

Samonivelační směs na bázi cementu, vytvrzená nízkým napětím a s dobrou konečnou pevností pro středně vysoké provozní využití. Pro vyrovnání cementového podkladu. Použitelné do 5 mm v jednom úkonu. K přípravě podkladu pro další instalační práce. Vhodný k systému podlahového vytápění a odolnosti při použití kolečkové židle dle DIN EN 12529.

Pouze pro vnitřní použití. Velmi nízké emise VOC. EMICODE EC 1 R Plus, GISCODE ZP 1
Označení CE podle DIN EN 13813: CT-C30-F6

Europlan Flex 965
Samonivelační hmota

- tloušťka vrstvy od 3 do 15 mm
- je možné aplikovat čerpadlem
- nivelační hmota s vlákny

Balení: 25 kg / Paleta: 42 ks / Spotřeba: 5 kg / m2 / 3 mm / Dostupnost: cca 1 - 2 hod. / Připravenost pro další práce: u 3 mm vrstvy cca 24 hodin

Vysoce kvalitní víceúčelová samonivelační hmota na bázi cementu s vyztuženým vláknem. Vytvrzováno s velmi nízkým napětím nabízí vynikající pevnost pro nejvyšší provozní využití. Pro vyrovnávání podkladů na bázi cementu.
Použitelné od 3 do 15 mm pro přípravu podkladu pro následné instalační práce. Vhodné pro podlahové vytápění a odolné proti využití kolečkové židle dle DIN EN 12529.

Vhodné pro vnitřní použití. Velmi nízká emise VOC. EMICODE EC 1 R, GISCODE ZP 1

Europlan PU Duo 910
Dvousložková vyrovnávací směs založená na PU

- samonivelační a podkladová vrstva
- vysoce trvanlivá, pro vnitřní a suché venkovní použití
- systémová součást pro BetonDesign

Balení: 9,72 KG / Paleta: 48 ks / Spotřeba: 1,3 kg / m2 / mm / Doba zpracování: cca 40 min / Doba tuhnutí: 6 - 8 hodin

Dvousložková směs založená na PU, samovolně tekoucí, flexibilní, s vysoce trvanlivým vytvrzením. Použitelná jako finální povrch i jako vyrovnávací směs před následnými instalačními pracemi. Vhodná do prostor s vysokou třídou zátěže, pro použití v průmyslových objektech. Tvrdá elastická hmota po vytvrzení, vhodná i pro instalaci sportovních podlah. Ideální pro použití při renovaci bez výměny podlah u důkladně lepených starých pružných a dřevěných podlahových krytin (kaučuk, vinyl, parkety). Pro montáž na gumový granulát podkladové rohože. Vhodné jako samonivelační směs před instalací pružných podlahových krytin a dřevěné podlahy po jemném broušení a pouze s doporučenými lepidly. Doporučeno pro přípravu podkladu pod BetonDesignem.

EMICODE EC 1 R Plus, GISCODE RU 1

Europlan Fibre 811
Vlákno pro posílení vyrovnávacích směsí

-oprava trhlin

Balení: 0,250 kg / Paleta: 50 ks / Délka vlákna: 6 - 12 mm / Spotřeba: 1,5 kg / m2 / mm / Použití: za míchání nasypte do vyrovnávací směsi po smíchání s vodou / Připravenost pro další práce: u 3 mm cca 1,5 - 3 hodiny

Speciální vlákno k přidání do cementových a sádrových vyrovnávacích směsí k zvýšení nosného zatížení, stability a trvanlivosti. Pomáhá minimalizovat napětí během procesu sušení a zvýšit odolnost proti tlaku. Doporučuje se přidat do vyrovnávacích látek při aplikaci na asfalt na sádrové podlahové desky a na dřevěné podklady.
Snadno mísitelné. Nízká spotřeba (1 balení na 25kg vyrovnávací směsi).

Europlan DE Rapid 971
Rychle schnoucí nivelační hmota

- připravená směs bez písku
- rychlé pokládání
- tloušťka vrstvy od 5 do 40 mm
- je možné aplikovat čerpadlem

Balení: 25 kg / Paleta: 42 ks / Spotřeba: 1,7 kg / m2 / mm / Dostupnost: cca 2 - 3 hod. / Připravenost pro další práce: 1 - 4 dny

Velmi kvalitní, samonivelační, rychle schnoucíí hmota na bázi cementu, vytvrzení s nízkým napětím.
Použitelná od 5 mm do 40 mm tloušťky vrstvy. Pro přípravu podkladů jako již existující vrstva, beton, keramické dlaždice, kamenné podlahy. Zvláště potřebné, když musí být podklad rychle připraven k instalaci.
Vhodné pro systémy podlahového vytápění a odolnost při použití kolečkové židle dle DIN EN 12529.

Použití v interiéru i exteriéru (pouze pod zastřešené plochy). EMICODE EC 1 R Plus, GISCODE ZP 1

Europlan White 928
Samonivelační směs na bázi sádry

- do 10 mm
- nízké napětí
-nivelační směs je možné aplikovat čerpadlem

Balení: 25 kg / Paleta: 42 ks / Spotřeba: 1,5 kg / m2 / mm / Dostupnost: cca 3 - 4 hod. / Připravenost pro další práce: u 3 mm vrstvy cca 24 hodin

Univerzální samonivelační směs, vytvrzená nízkým napětím, pro využití v prostorech se střední zátěží. Alpha-Halbhydrat pro vyrovnávání všech druhů podkladů, betonu a sádry.
Ideální pro méně stabilní podklady. Použitelné od 2 do 10 mm tloušťky vrstvy pro přípravu podkladu pro následné instalační práce. Aplikovat s hrotovým válečkem a zubatou stěrkou. Vhodné i pro systémy podlahového vytápění a pod kolečkové židle.

Pouze pro vnitřní použití. GISCODE CP 1

Europlan Direct Rapid 991
Rychleschnoucí samonivelační směs

- pokládka po 1,5 - 3 hodinách (u PVC / CV a textilních podlah)
- tloušťka vrstvy až 20 mm
- obvykle přímé vyrovnání
- produkt se sníženým obsahem prachu

Balení: 23 kg / Paleta: 42 ks / Spotřeba: 1,5 kg / m2 / mm / Dostupnost: cca 2 - 3 hod. / Připravenost pro další práce: u 3 mm cca 1,5 - 3 hodiny

Rychle vytvrzující, víceúčelová, samonivelační směs na bázi cementu vytvrzená s velmi nízkým napětím. Vynikající konečná pevnost pro nejvyšší provozní zatížení. Pro vyrovnávání podkladů na bázi cementu. Použitelné i pro vyrovnávaní kamenných podlah a keramických obkladů. Použitelné až do vrstvy 20 mm, jako tmel pro asfalt až do tloušťky vrstvy 5 mm. Na neabsorbující (např. kamenné podlahy, keramické dlaždice) lze použít bez penetrace. Montáž podlahové krytiny lze provést cca 1,5 - 3 hodiny po dokončení nivelačních prací - v závislosti na tloušťce vrstvy.
Je vhodná pro podlahové vytápění a pod kolečkové židle.
Pouze pro vnitřní použití. Velmi nízká emise VOC. EMICODE EC 1 R Plus, GISCODE ZP 1 Blue Angel Label (certifikovaný vysokých standard, ekologicky přívětivý výrobek)
Označení CE podle DIN EN 13813:CT-C40-F10