Disperzní kontaktní lepidlo

Eurostar Fastcol 650
Kontaktní lepidlo na bázi disperze

- vysoký počáteční spojovací výkon a přilnavost
- bez rozpouštědel

Balení: 7,5 kg / Paleta: 60 ks / Spotřeba: 200 - 300 g / m2 / Použití: s dodávaným válečkem / Doba větrání: 30 - 120 min. / Doba spojení při kontaktním lepení: cca až 4 hod.

Tepelně reaktivní kontaktní lepidlo na bázi disperze s vysokým počátečním spojovacím výkonem. Pro kontaktní montáž vinylů, gumy, linolea, textilních podlahových krytin na schody, schodišťové rámy, krycí profily a podlahové krytiny. Možné použít i pro montáž homogenní vinylové a korkové podlahy. Vhodný i k použití na zeď.

Pouze pro vnitřní použití. Velmi nízké emise VOC. EMICODE EC 1 Plus, GISCODE D 1

Eurosol Montage 232
Montážní lepidlo

- k upevnění lišt
- pro plnění spár

Balení: 310 ml / Paleta: 1440 ks / Spotřeba: 20 - 40 g / rm / Použití: vytlačovací pistole / Doba větrání: až 5 min.

Elasticky vytvrzující montážní lepidlo umožňující přesné umístění materiálů speciálně pro upevnění soklových lišt, plnění spár či montáž keramických a sádrokartonových desek. Použití též pro instalaci těsnění a sádrokartonových desek, izolačních a akustických panelů. Na montáž konstrukčních desek, okenních plastových parapetů, přírodních kamenů nebo kompozitních materiálů. Vynikající lepící vlastnosti na betonu, dřevěných materiálech i čistých kovových površích. Ne pro styropor. Nebezpečný materiál: používejte prosím v souladu s bezpečnostním listem.
GISCODE S 1